| сколько стоит велосипед |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03.01.2021 18:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
KubikV писал(а):
[

Асфальтная и с полезной нагрузкой...
И что крутить на 48? Разве что с горки.


Ну не завжди воно "с полезной нагрузкой"... іноді і розігнатись виникає бажання. :wink: Хоча, тут як кому зручніше і моя пропозиція є лише варіант універсальної системи. А остаточне рішення визначить досвід власника турінга.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.01.2021 19:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 1206
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
KubikV писал(а):
И что крутить на 48? Разве что с горки.

По ровному норм. С горки вообще крутить не нужно. Зубов не хватит.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.01.2021 21:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
До речі, про "куди крутити" подивився каталог Shimano на цей рік - у них "в тренді" дабли 48/31та 48/34... :roll:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.01.2021 21:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 11241
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
real SIMON
ведь 48/34 это совершенно иначе, чем 50/34 восьмилетней давности)

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.01.2021 22:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Aleksei Dmytren, я мав на увазі що це не 36/24... до речі, 50Т залишається і в цьому році. :wink:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 07.01.2021 05:35 

Сообщения: 67
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:02.06.2014
А ну спеціалісти підкажіть що буде якщо схрестити бульдога з носорогом? Хочу поставить мтб-шну перекидку Sram GX з шосейними дуалами Sram Rival (система 2х11). Буде працювать? Які там співвідношення?
На питання нахуа відповідаю... Подобається на мтбшних перекидках у срама пряма підводка троса. Завдяки третьому коліщатку трос втикається з потрібного боку без здоровенної петлі. Чомусь на шосейних перекидках цього нема.

Изображение

Изображение


Последний раз редактировалось Gonzalez 13.01.2021 03:34, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.01.2021 17:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Gonzalez писал(а):
Хочу поставить мтб-шну перекидку Sram GX з шосейними дуалами Sram Rival (система 2х11). Буде працювать? Які там співвідношення?
На питання нахуа відповідаю... Подобається на мтбшних перекидках у срама пряма підводка троса.
Изображение

Изображение

Усі задні перемикачі з груп Sram Rival та Sram Rival 1 мають Exact Actuation. Це значить, що вони підходять лише до тих 11-швидкісних манеток Sram, у яких саме Exact Actuation, себто які за один клац витягають 3,1 мм тросу.
http://blog.artscyclery.com/science-beh ... patibility
У МТБ-серії Sram GX серед задніх 11-шв. перемикачів є лише ті, у яких X-Actuation:
https://www.sram.com/en/sram/mountain/s ... ncy&page=1
Виходить, вони працюють тільки з такими 11-шв. шифтерами, які за один клац витягають 3,48 мм тросу. 11-швидкісних перемикачів з Exact Actuation (3,1 мм тросу на один клац) в серії Sram GX нині нема.

Значить, на ваше запитання відповідь негативна. У Sram недаремно працює стільки підлих гадів.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 07.01.2021 19:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Проте якщо ви візьмете 10-швидкісний задній перемикач Sram GX, він обов'язково буде з Exact Actuation та з shift ratio 1,3. Це співвідношення ходу тросу та бічного ходу перемикачевого паралелограма. Shift ratio у 10-швидкісних МТБ-перемикачів Sram таке саме, як у 11-шв. шосейних перемикачів Sram.
http://blog.artscyclery.com/science-beh ... patibility
Тому 10-швидкісний перемикач Sram GX працюватиме з 11-швидкісною манеткою Sram Rival. Щоправда, точно невідомо, чи дотягуватиметься він до обох країв 11-швидкісної МТБ-касети через її більшу ширину. Це треба дослідити.
А з 11-швидкісною шосейною касетою Sram можливе не надто точне перемикання, бо там між центрами сусідніх зірок відстань менша, ніж у 11-швидкісних МТБ-касет Sram (3,72 мм замість 3,9 мм).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 07.01.2021 19:36 

Сообщения: 67
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:02.06.2014
Дякую. Так і знав, що якесь западло має буть.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.01.2021 20:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 4340
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Ну можна перетворювач ходу тросу поставити та будь-який перемикач з будь-якими манетками потоваришувати.

Можна дуууже запаритись, розібрати дуали, витягнути ролик, на який намотується трос, обміряти та виготовити новий під інший хід тросу.
Або, якщо хід треба зменшити, то просто пропилити існуючий. Я під пивом не можу зрозуміти з усього написаного вище що ж треба - зменшити чи збільшити :D


Последний раз редактировалось tifo 07.01.2021 20:58, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.01.2021 20:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 2500
Город: Судак
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2010
andr писал(а):
Значить, на ваше запитання відповідь негативна. У Sram недаремно працює стільки підлих гадів.

Вони різко піднялися на темі сумісності 10ск шоссе/мтб компонентів. Весь американський CХ/Gravel на них їздив.
А як купонів настригли, стали як Shimano.

Чекаємо на наступного претендента на вільну нішу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.01.2021 07:19 

Сообщения: 67
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:02.06.2014
andr писал(а):
Проте якщо ви візьмете 10-швидкісний задній перемикач Sram GX, він обов'язково буде з Exact Actuation

Перечитав ще раз уважно... Я правильно зрозумів, що без проблем можна схрестити систему 2х10? Тобто 10 швидкісний GX має Exact Actuation та шосейні дуали на 10 швидкостей мають Exact Actuation. Якшо так, то мені не принципово 2х11, вистачить і 10 зірок.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.01.2021 12:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Gonzalez писал(а):
Хочу поставить мтб-шну перекидку Sram GX з шосейними дуалами Sram Rival (система 2х11). Буде працювать?
...
Я правильно зрозумів, що без проблем можна схрестити систему 2х10? Тобто 10 швидкісний GX має Exact Actuation та шосейні дуали на 10 швидкостей мають Exact Actuation. Якшо так, то мені не принципово 2х11, вистачить і 10 зірок.

З вашої першої фрази мені здалося, що у вас вже є 11-швидкісний шосейний шифтер. Та якщо ви можете купити 10-швидкісний шосейний шифтер Sram, до нього підійде будь-який 10-шв. перемикач Sram (і шосейний, і МТБ) та будь-яка 10-шв. касета будь-якої фірми (шосе, МТБ. Sram, Shimano і т. д.).
Проблеми можливі не через хід тросу, а лише через ємність перемикача та максимальний розмір задніх зірок. Це залежить від конкретних моделей.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10.01.2021 19:50 

Сообщения: 67
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:02.06.2014
Залишилось вибрать 10-швидкісні шифтери. Шось я таких не бачу. Apex, Rival, Force - всі 11-швидкісні.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.066s | 25 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'