| велозапчасти купить |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 20:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Tifo ненадовго забанений, бо кидається на людей просто так, з доброго дива, хоча його вже рік регулярно попереджають різні модератори. Скоро повернеться.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 20:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
aidaho писал(а):
Сделать хорошо там и довезти через пол-мира выходит дешевле, чем сделать здесь.
Supinator писал(а):
Не согласен, если дело касается стальных рам(cr-mo).
andr писал(а):
Почему вы так считаете?
Supinator писал(а):
Если не рассматривать явные Ашан-байки,а взять как пример известные и популярные в нашей стране фирмы,то их рамы имеют стоимость(в Украине)около 400...600 долларовых и их покупают(pride например).
Думаю,что мелкосерийное производство могли бы наладить.

Хромолевые рамы варить весьма просто. Алюминий - намного сложнее. Да и сами хромолевые трубы - втрое дешевле алюминиевых.
Изображение

Поэтому китайцы справляются с выпуском хромолевых рам куда лучше, чем с выпуском алюминиевых, и могут продавать хромолевые рамы оптом страшно дешево - впятеро дешевле алюминиевых. Ведь квалификация сварщиков и уровень оборудования для хромоля могут быть намного ниже, чем для алюминия.

В рознице хромолевые рамы сегодня дороже многих алюминиевых, но это временное явление. Около 2010 года года крупные фирмы почти перестали выпускать хромолевые байки (до 2010 года у всех брендов внизу модельного ряда были хромолевые рамы, но алюминий убил их и там). Из этого дефицита некоторые производители сделали нынешнюю моду на хромоль. Очень выгодная мода, но чем дольше она длится, тем сильнее снижаются цены на хромолевые рамы.

Все это значит, что варить в Украине хромоль намного затратнее, чем покупать оптом в Китае готовые хромо-рамы. Там уже всё есть: огромные велофабрики, в силу размера дающие товар с низкой себестоимостью, много неквалифицированной рабсилы с небольшими запросами (в отличие от нашей) и простой доступ к сырью (рядом - металлургические заводы, давно освоившие выпуск таких труб).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 20:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
GDR писал(а):


Внутрішній ринок Німеччини, так само як і щасливі європейські покупці, й досі не знають про все це. Най буде, краще сплять поки в маркетологів ХВЗ наслідки прийому тяжких наркотичних речовин впродовж заповнення сайта контентом та описами трапляються.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 20:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 127
Город: Золотоноша,Черкаси
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:17.04.2007
vmail, спростуйте це якимись реальними фактами, а не надмірною впевненістю у протилежне. В Німеччині досить високі ціни навіть на звичайну нову велосталь.
До речі, було б добре якби тут відписався хтось із представників ЮСІ з приводу таких заявок :pardon:

_________________
Rock Machine Crossride 500


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 21:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
2andr

В цілому згоден, але коли зараз я дивлюсь на те що і за скіки продається та виробляється (та приймаючи до уваги дуже слушні коментарі Ваші)- може не треба їм у зварювання хромоля лізти і краще подумати щоб ПАЯТИ рами з сталюки та усілякі аксесуари типу багажників? Що на вузлах, що встик, тубсети доступні включно до рівня топових Reynolds та Columbus. Щось ходове і популярні розміри- "на склад" і решту під замовлення, прекрасно працює. Бо конкурувати у сегменті "до 300 євро" з іншими однаковими як близнюки китайцями- це одне, а продавати небідним покупцям кожну раму за 700 євро та багажники по 60-70 зовсім інше. Багато хто по світу зараз заробляє на цьому гроші, при тому що крім стендів та матеріалу (досить неважко організувати у порівнянні зі зварюванням) потрібні люди з прямими кінцівками та елементарною культурою та дисципліною праці й не так вже багато всього. Китайці паяють так собі, на "трієчку" (як і карбон клеють без нагляду й контролю з боку того хто трішки більше видповідальний та має юридичну адресу не у передгір'ях Гімалаїв).

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 21:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 11241
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
конечно высокие. я бы сказал заоблачные даже для баварца.
https://www.lidl.de/de/bergsteiger-city ... ageSize=36

у кого лень на ссылки, меньше чем двисти пидисят ойро.
Изображение

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Последний раз редактировалось Aleksei Dmytren 11.03.2021 21:09, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 21:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
GDR писал(а):
vmail, спростуйте це якимись реальними фактами, а не надмірною впевненістю у протилежне. В Німеччині досить високі ціни навіть на звичайну нову велосталь.
До речі, було б добре якби тут відписався хтось із представників ЮСІ з приводу таких заявок :pardon:


Доведіть мені це якимись реальними фактами, наприклад видачею Гуголя по запиту "xvz fahrrad Deutschland kaufen".

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 21:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 127
Город: Золотоноша,Черкаси
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:17.04.2007
Не збираюсь нічого доводити, нехай ЮСІ це зробить. Я не на стільки наївний, як декому тут здавалось. :twisted:

_________________
Rock Machine Crossride 500


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 21:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
GDR писал(а):
Не збираюсь нічого доводити, нехай ЮСІ це зробить. Я не на стільки наївний, як декому тут здавалось. :twisted:


Тобто, у "спростуйте це якимись реальними фактами, а не надмірною впевненістю у протилежне" граємо, а в "доведіть мені це якимись реальними фактами" вже не граємо? Тут не про наївність тоді мова йде... Що й треба було довести.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 21:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 127
Город: Золотоноша,Черкаси
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:17.04.2007
vmail, не поділяю ваш скепсис рівно в тій мірі, як і заявку ХВЗ на Німеччину. Ви ж не змогли нічого спростувати, а змушуєте мене навести факти.

_________________
Rock Machine Crossride 500


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 22:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:30.12.2018
andr
Я всего лишь потребитель.За сколько китайцы продают хромолевую раму с фабрики посредникам ,я могу только догадываться.Но я вижу сколько она стоит в магазине в настоящее время и вижу как она сделана(ничего технически сложного там нет).
Соответственно и возникает вопрос: "если цены на рамы завышены , а затраты на производство небольшие,то почему их не выгодно выпускать в нашей стране? При этом не обязательно строить огромную фабрику для небольшого серийного производства."

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 22:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
GDR писал(а):
vmail, не поділяю ваш скепсис рівно в тій мірі, як і заявку ХВЗ на Німеччину. Ви ж не змогли нічого спростувати, а змушуєте мене навести факти.


Як можна спростувати те, чого немає за межами уяви контент-менеджера сайту з продажу власника торгівельної марки ХВЗ? "Не зміг довести наявність відсутності"?

Довести наявність натомість не просто, а дуже просто: запитати в Гуголя "xvz fahrrad Deutschland kaufen" і подивитись на результат. А результату нуль цілих нуль десятих.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 23:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 127
Город: Золотоноша,Черкаси
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:17.04.2007
А що, гугл - абсолютна істина, яка на першу вимогу має неодмінно показати партію ХВЗ Туристів в Німеччині? :pardon:

_________________
Rock Machine Crossride 500


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2021 23:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
GDR писал(а):
А що, гугл - абсолютна істина, яка на першу вимогу має неодмінно показати партію ХВЗ Туристів в Німеччині? :pardon:


Ну значиться що тут слово Гуголя проти слова ХВЗ) Навіть не знаю, кому й вірити :pardon: :roll:
Але зазвичай все так і працює. Якщо інформація не підтверджується- то це брехня. Все продається та покупається в Інтернеті. Все що є в Інтернеті індексується пошуковими машинами. Все, що не є таємницею або не входить у протиріччя з законодавством (ХВЗ ж не Трамп, часом, купив? Бо він за своє ім'я зазвичай грошей хоче) потрапляє до результатів пошуку Гугльом. Нє, ну якщо ви персонально більше полюбляєте Яндекс або Baidu- спробуйте там і відпишіться як воно. Цікаво.

І чому це на першу? Я його тричі просив... :eek:

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.03.2021 00:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Слухайте, а щось таке у природі, ймовірно, є. Маю на увазі продажі у Німеччині під маркою ХВЗ. Тільки там її позначають латиницею: XB3, себто ікс-бе-3.
На німецькому "Амазоні" справді дещо пропонують. Будь ласка, не сваріться ще й через ці дива. Не зайвим було б якось дізнатись, чи це справді українська марка, а не випадково подібні німецькі букви, вигадані китайськими торговцями.

https://www.amazon.de/XB3-Kinderfahrrad ... B07GGWHFS8

https://www.amazon.de/XB3-Fahrrad-LED-L ... B07SKJB4WG


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.079s | 26 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'