| велосипед купить тернополь |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 21:39 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Від ригідки не відмовляюсь - перемежовую з амо. Від того і від того своє задоволення. Та й ресурс збільшується.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 22:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 43
Пол: Не указан
Зарегистрирован:08.11.2020
Elk 2 писал(а):
27,5 стає в раму під 26. Мода така. До речі, не підтримую...
Дело не в моде ,а в оболах) уж очень хотел именно эти )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 22:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 43
Пол: Не указан
Зарегистрирован:08.11.2020
Сейчас модно 29 ..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 22:19 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Можно как 26 так и 27.5 до 2.1 дюйма почти в любую раму 26".
Мода на 29 сходит на нет потихоньку)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 22:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Watsoon писал(а):
Але алюмінієва рама жорсткіша, тому на ригідці буде костотряс. Зараз прийде "andr" і скаже, шо "матеріал не має значення, головне конструкція" :) Але я на своїй дупі відчував жорсткість алю рами. На сталевому дорожнику зовсім не таки відчуття, він йде м'яко.

ОМГ...
У мене була одна алю-рама з однією алю-вилкою - дійсно рукам було дуже жорстко.
Потім (як і зараз) зовсім інша алю-рама з зовсім іншою алю-вилкою - все зовсім інакше.
Тож, не треба розповідати про всі алю-рами та всі-алю вилки.

Elk 2 писал(а):
Або тротуар моста метро, на плитах. На ригідці трохи пригальмовую - на амо на "всіх парах" (десь до 50-ти). Але я дурний, навіть у свої 53))).

Да там пригальмовувати?
Отут ще зрозумію: некомфортна бетонка. Але на мосту метро...

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 22:44 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
d.lus писал(а):
Watsoon писал(а):
Але алюмінієва рама жорсткіша, тому на ригідці буде костотряс. Зараз прийде "andr" і скаже, шо "матеріал не має значення, головне конструкція" :) Але я на своїй дупі відчував жорсткість алю рами. На сталевому дорожнику зовсім не таки відчуття, він йде м'яко.

ОМГ...
У мене була одна алю-рама з однією алю-вилкою - дійсно рукам було дуже жорстко.
Потім (як і зараз) зовсім інша алю-рама з зовсім іншою алю-вилкою - все зовсім інакше.
Тож, не треба розповідати про всі алю-рами та всі-алю вилки.

Elk 2 писал(а):
Або тротуар моста метро, на плитах. На ригідці трохи пригальмовую - на амо на "всіх парах" (десь до 50-ти). Але я дурний, навіть у свої 53))).

Да там пригальмовувати?
Отут ще зрозумію: некомфортна бетонка. Але на мосту метро...


Вниз по мосту метро, якщо в сторону центру, праворуч раніше стирчали трохи плити, на яких відчутно сіпало та й місця було небагато - завчасно загальмувати потрібно було, на амовилці та ділянка проїзжалася впевненіше за умови під 50 швидкості, можу щось "збрехати" в деталях, бо давненько мене там уже не було. Така приблизно ситуація й в бік Дарниці. Йдеться саме про швидкість, а не "просто їхати")

Ту бетонку на Троєщині я називав "смерть фашистським окупантам" :D Але, яка там в біса швидкість?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14.11.2020 00:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 90
Город: солнца
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:26.02.2014
Той момент, коли алкоголь єдине виправдання...

_________________
http://music.i.ua/player/3216/67536/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 14.11.2020 17:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Elk 2 писал(а):
Вниз по мосту метро, якщо в сторону центру, праворуч раніше стирчали трохи плити, на яких відчутно сіпало та й місця було небагато - завчасно загальмувати потрібно було, на амовилці та ділянка проїзжалася впевненіше за умови під 50 швидкості, можу щось "збрехати" в деталях, бо давненько мене там уже не було. Така приблизно ситуація й в бік Дарниці. Йдеться саме про швидкість, а не "просто їхати")

Ту бетонку на Троєщині я називав "смерть фашистським окупантам" :D Але, яка там в біса швидкість?

Хм.... Ну є стики, не дуже приємні, але особливого дискомфорту не приносять.
Хоча, може це ще й через те, що мені сам міст метро дико дискомфортний і бажання пошвидше звідти звалити пересилює :D

Там простіше й швидше грунтам проїхати )))

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 14.11.2020 19:31 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Взагалі бетонку ту оминути парком "Муромець". Але то таке...

Дискомфорт на мосту за умови швидкості під 50... Там треба ще вчасно загальмувати, щоб не вилетіти на дорогу. Вага в мене 100.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 15.11.2020 00:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 2500
Город: Судак
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2010
Watsoon писал(а):
Жорсткі вилки не підходять для алюмінієвих рам, якщо тільки не планується їздити лише по гарному асфальту, а в нас такого мало. На бездоріжжі не буде ані керованості, ані комфорту. Товсті широкі шини зі зниженим тиском - то поганий накат.

Watsoon писал(а):
Я сам їздив на алю "Едельвейсі" зі сталевою ригідною вилкою десь 1.5 роки. При швидкості 15 км на годину на ґрунтовці з гравієм велосипед підстрибував як підстрибунчик і ставав абсолютно некерованим.

Жахи якісь.
Пару тижнів тому лупили по грунтовках так, шо навезли 19 середню. Як були рівні ділянки, так всюди десь 25 перли.
В мене грунтові колеса на 40мм гумі, шосейне кермо, ригідочка з алю рамою.

Watsoon писал(а):
Отакий колись в мене був. Проїхати по бездоріжжю можна, але комфорту та керованості на великих швидкостях замало. Якщо мова йде про ровер для доброго асфальту, тоді норм.

Грунтові дороги, то не бездоріжжя. Бездоріжжя, це, за визначенням, нема доріг. Рух по азимуту. Бугристі стежки, на край.
По бездоріжжю тяжко їде навіть підвіс 150/150 на 2.25 бубликах.
Watsoon писал(а):
Більше-менш велика кочка чи яма стане трампліном або добряче довбане по руках і дупі. Тому я часто їздив стоячи на педалях.

Watsoon писал(а):
Резина Duro 2.0''. Ширина десь біля 50. Я качав біля 3 атмосфер. Не сказав би, що вона сильно дубова.

Спускайте далі і не вчіпляйтеся у велосипед.
Десь близько до трьох маю лише в задньому. Перед двушечка.
І це цифри скоріш щоб безпечно лупити на 40мм. Якщо нікуди не поспішаємо, там ще по 0.5-0.7 з кожного можна скинути.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 15.11.2020 14:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Elk 2 писал(а):
Взагалі бетонку ту оминути парком "Муромець". Але то таке...

Дискомфорт на мосту за умови швидкості під 50... Там треба ще вчасно загальмувати, щоб не вилетіти на дорогу. Вага в мене 100.

Якщо мета - потрапити до Муромця саме з боку дамби чи, навпаки, це вже дорога назад?

Я ХЗ де я скільки їду - спідометра не маю :)
Хоча, навряд їхав там "під 50" - надто дискомфортний, неприємний мені той міст на ровері.

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 15.11.2020 19:18 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Я взагалі оминаю оту бетонку, бо наїздився на ній)). Краще коло зроблю...Вона ще сорок років тому була такою)). Якщо не склероз)).

той міст непогано проїзджається на амо вилці - але на любителя)
міст навів як наглядний приклад, де на жорсткій кидає і втрачається контроль управління на високій швидкості, там цього дозволити собі не можна - замало місця для вирівнювання.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 16.11.2020 20:08 

Сообщения: 683
Изображения: 0
Город: Град прире́чений
Пол: Не указан
Зарегистрирован:07.07.2012
real SIMON писал(а):
WatsoonПро Biria навіть не чув ніколи, а кращу раму (звісно, якщо є розуміння чим вона краща крім ціни та напису) купують щоб їхало краще.
Изображение
Це велосипед на рамі Giant ATX 7, йому дев'ять років. Звісно, зараз він дещо модифікований, але рама залишилась та сама і на ригідці. Рама з усіма "зайвими речами" тонкостінна, з батингом та гідроформінгом. Вона витримала безліч походів, в тому числі Арабатку туди й назад за добу, спуск з Бабуган яйли з туристичним багажником, певну кількість бреветів BRM, перевезення поїздами та автобусами, солону воду, пісок і навіть їзду сходами... На ній досі, всупереч всьому, відсутні будь які тріщини.
До речі, рама куплена в українському магазині (саме як рама, бо комплектні велосипеди на них не виробляли) що (як казав один наш колега :wink: ) неможливо.
Саме тому, я так категорично не згоден з деякими, на мій пргляд, безпідставними ствердженнями.


Про "Biria" було на цьому форумі: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=25&t=431759. Там у одного вона тріснула. Відгук на розетці.

Згідний, дев'ять років тому можна було придбати раму в українських магазинах, але зараз вибір дуже малий. Якщо і зустрічається щось, то вельми дороге та специфічне. Наприклад сталевий туринговий фреймсет Pride близько 10000 грн, або якісь рами під 27.5'', або рами Трек 29'' за 8400 грн, або якісь неадекватні ростовки (17.5, 22, а мені треба 19). Під 26'' лише MxStone (хз шо за звір, відгуків немає). 27.5'' - то взагалі якась тупикова гілка еволюції.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 17.11.2020 11:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 43
Пол: Не указан
Зарегистрирован:08.11.2020
Не знаю как правильно отвечать (без цитаты) на форуме не давно) у меня коллега собрал себе велосипед на раме MxStone. Год назад.вроде ездит много. Могу его спросить ,как рама,сделать фото) а в 27,5 и 26 не вижу никакой разницы. Взял себе 27,5 только из-за того что не смог найти обода fireeye 26 у себя в городе... конечно можно было заказать через интернет,но на тот момент не хотелось этим заниматься и не думал что буду делать полный апгрейд велосипеда ) визуально мои 26 с покрышками maxxis ikon 26x2.2 с колёсами 27,5 и покрышками Schwalbe Hurricane не чем не отличаются)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 17.11.2020 15:15 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Вполне нормальное решение.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.075s | 26 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'