ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 3 из 3 [ Сообщений: 41 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW  ICQ 
18.05.2016 16:20 Сообщение
LEGICK писал(а)
Что-то я не осилил Ваш "поток сознания" ...

С размерами всё правильно : JP - это размер ноги, а не стельки, а стелька идёт с запасом 0.5 - 1 см в зависимости от модели и производителя . 0.5 см - это минимальный запас который нужен для естественного движения ноги при ходьбе . Если обувь будет впритык , то будут болеть пальцы.

Ну а то что Ws - это womens ... это и ежику понятно ... :smile:


1
Цитата
JP - это размер ноги, а не стельки

згоден
2
Цитата
а стелька идёт с запасом 0.5 - 1 см в зависимости от модели и производителя

а як її міряти - с загибом, без загибу або третім способом? а якщо загиб є але він плавний і нема линії злому то до якого місця загибу міряти?
3
Цитата
Ну а то что Ws - это womens ... это и ежику понятно ...

Їжак тварина корисна, це зрозуміло, але у моїх брендових чобіт на саміх чоботах надпис WS, а розмірна сітка стоїть чоловіча, а на коробці стоять розміри і чоловічої і жіночої розмірної сітки, що відповідає чоботам "унісекс", тоб-то вони одночасно:
за надписом WS на чоботах чисто жіночі,
за розмірною сіткою на шильдіку чобота чисто чоловічі,
за розмірами на рідній коробці унісекс, бо одночасно вказаний і жіночий USl і чоловічій USm розмір.
Последнее сообщение


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Врангель
Профиль  WWW 
18.05.2016 16:49 Сообщение
С загибом ...


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW  ICQ 
19.05.2016 09:37 Сообщение
LEGICK писал(а)
С загибом ...

От і я думаю, що з загибом правильніше. Але як видно на світлині довжина моєї стопи 24,5см, а довжина устілки "із загибом" десь 25,6см (різниця 11мм), тоб-то якщо я брав би вже інші чоботи в інтернеті, то я б шукав чоботи з устілкою на 10-11 мм більшою за довжину стопи...ніфіга-а - наприклад закриті туристичні сандалі, що я купив за цим принципом я змушений був штучно "зменшувати" на 5мм методом нарощування стінки п'ятки сандалів (дві товсті шкіряні накладки на стінку). Це навідь під "товсту" шкарпетку...


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Врангель
Профиль  WWW 
19.05.2016 14:41 Сообщение
Опять же у разных производителей бывают разные запасы по длине .... или в зависимости от назначения обуви у одного производителя идут разные запасы .

К примеру : по моим наблюдениям у детских Timberland сандали +0.5, кроссовки + 1 , зимние + 1.5


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW  ICQ 
20.05.2016 09:57 Сообщение
LEGICK писал(а)
Опять же у разных производителей бывают разные запасы по длине .... или в зависимости от назначения обуви у одного производителя идут разные запасы .

К примеру : по моим наблюдениям у детских Timberland сандали +0.5, кроссовки + 1 , зимние + 1.5


не тільки запаси, нажаль ще і різна геометрія чоботів. велике питання задня стінка чобіт. ось наприклад як в мене назад винесена п'ятка чобота:
Изображение
Відповідно назад винесена устілка, але я назад так свою п'ятку не заведу - бо заважає верхній упор ззаду чобіт. Відповідно позаду моєї п'ятки в чоботі гуляє мілліметрів зо п'ять вільного місця і устілки, при цьому спереду вільного місця майже нема - от і виходить - чобіт по розміру нормальний, а геометрія чобота робить його менш кофортним на рівному місті.
Ось в цих черевиках, такого гіменця немає:
Изображение


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Врангель
Профиль  WWW 
20.05.2016 18:23 Сообщение
Ибо Merrell .... это Merrell ... :wink:

Я вот щаз еще присматриваюсь к Meindl .... надо будет на сыне поэксперементировать ... :roll:

http://www.meindl.de/english/


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Магеллан
Профиль  WWW 
25.05.2016 13:24 Сообщение
Розжився новими кросами:
Огляд трекінгових кросівок Reebok All Terrain Super 2.0
http://zaplichnyk.blogspot.com/2016/05/ ... er-20.html


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Миклухо Маклай
Профиль 
30.05.2016 01:41 Сообщение
Anatol Natol писал(а)
Теперішні ж військові Талани - майже трекові)) Як на мене, заважкі, але в більшості вояк відгуки позитивні. Але з ними одна "халепа" - воїни ходять в звичайних бавовняних шкарпетках і жаліються, що парять)))


у сучасних берцях Талан, що для війська - у +25 градусів які шкарептки не одягай - жарко! а у +35 - ноги зваряться повністю.
а у "зоні АТО" на Донбасі влітку дуже жарка погода. це Вам не Київ, де ліси та Дніпро. це степи - де сонце жарить...


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Христофор Колумб
Профиль 
08.07.2016 10:43 Сообщение
Почитал....
У самого и Scarpa рантовые, и Meindl, и Lowa Tibet & Lowa Tibet Gtx, и Raihle, босоножки Keen, кроссы Merrell. Сандали Карримор.
Ловы мне самые удобные. На зиму и осень с весенней слякитью. Скарпы на короткие дубовые восхождения - тесноватая колодка - 45,5 вместо 46.
Райхль - широкие и удобные, но протектор уже подустал - скользят. А так и кожа дышит и сохнут быстро.
Мейндл есть средние - кожа+внутр кожа, но подошва дубовая - с круглыми пимпочками и вибрам в 1 см. Стопа устает.
Еще Мейндл летний, но обрезинка с подошвой скоро - йок.
Кроссовки кожанные Merrell wibram continuum - одни убивал года 3 - уже дырявые, без протектора и воняют, на пятках все оторвалось внутри, но работают ))))
И еще одни держу на запас. Реально сильные кроссы.

Пы.Сы. Всю обувь брал на хенде. Так что это точно не подделка и не изделие для нашего рынка. Тут про Меррелл пишут - тот что у нас - это не тот, что у них. Вибрам даже не такой на ощупь. В моих язык с боков зашитый. Трава не сыпется.


Re: Як вибрати туристичне взуття - стереотипи та практика.

- Тур Хейердал
Профиль 
16.09.2016 11:59 Сообщение
Киндеру для велика заказываем обычные кожанные кроссовки ****************. Плотно сидят, не соскальзывают и ножка не сильно потеет.


СообщениеСообщение было удалено | удалил: Anatol Natol | 16.09.2016 12:43.
Причина: Продубльоване

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce
Страница 3 из 3 [ Сообщений: 41 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия