ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 3 [ Сообщений: 37 ]
На страницу 1, 2, 3, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Питание для отдыха и походов

Питание для отдыха и походов

- Филипок
Профиль  ICQ 
21.10.2018 10:33 Сообщение
Привет друзья.

Каждый раз собираясь в поход, возникает вопрос с питанием. Что же взять с собой. Так что бы не занимало много места, было легким, калорийным и вкусным. Я много экспериментировал, пробовал сушить закладку сам,пробовал зарубежные и некоторые отечественные продукты быстрого приготовления. Сушить самому хлопотно и не всегда получаешь желаемый результат. Зарубежные сублиматы дорогое удовольствие.
Недавно я приобрёл продукцию ТМ"Сто Пудов" и она меня не разочаровала. Линейка туристических продуктов пока не велика, но приятно радует как содержимым так и упаковкой. Хочу отдельно остановится на упаковке которая сделана из фольгированного термостойкого материала и оборудована зип застёжкой. Упаковку можно использовать как крышку для кружки в момент кипячении воды и в этом же пакете запаривать еду. В результате чего отпадает необходимость в казане и миски что значительно облегчает рюкзак.
Хотелось бы узнать мнение и пожелания относительно данной продукции.
Тех кого заинтересовал данный продукт пишите
Последнее сообщение


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль 
30.10.2018 18:08 Сообщение
Реклама тут платна.


Re: Питание для отдыха и походов

- Перси Фоссет
Профиль 
30.10.2018 23:31 Сообщение
На мій погляд, це скоріше корисна інформація, ніж реклама.


Re: Питание для отдыха и походов

- Стив Ирвинг
Профиль  WWW 
31.10.2018 00:19 Сообщение
real SIMON писал(а)
На мій погляд, це скоріше корисна інформація, ніж реклама.
В першому повідомленні теми є певний відсоток корисної інформації. Але є кілька причин, чому я вважаю це повідомлення рекламою з імовірністю 99%. І це не тільки мій багаторічний досвід роботи з різними текстами різних стилів, у тому числі й рекламними, але й, наприклад, те, що абсолютно такий самий текст було з різницею приблизно в півгодини розміщено під іншим іменем користувача на іншому форумі, звідки його вже видалили, але кеш Гугля пам'ятає: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_1UKpyE6Fz0J:https://www.kharkovforum.com/archive/index.php/t-5083773.html.
Перечитай хоча б це:
Андрей Орловский 88145 писал(а)
Хотелось бы узнать мнение и пожелания относительно данной продукции.
Тех кого заинтересовал данный продукт пишите
Якщо автор не представляє виробника чи продавця, тоді чому він пропонує висловлювати на свою адресу _побажання_ щодо продукції? А якщо представляє, тоді чому про це ніяк не згадує?
Ти чудово знаєш, що я досить багато писав на ХТ про велосипед, яким мене проспонсорував виробник. Але я від самого початку ніяк не приховував, що отримав його на спонсорських засадах, і завжди намагався писати про його реальні особливості, досвід використання в різних умовах тощо, а не "Ось є така класна штука, дешевша, ніж у зарубіжних виробників; ось одна з її привабливих технічних особливостей; звертайтеся, кому цікаво".


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль 
31.10.2018 00:31 Сообщение
Як на мене, то всі й так знають ті бренди.
Їдло - круто, дорого.
Харчі - те ж саме, набагато менший асортимент, але ціна гуд.
Ну й харківський сто пудов.

Особисто я ними не користуюсь. Оте зручне пакування, яке одночасно є й посудом, займає зайве місце та створює проблеми при пакуванні речей - окремі кульки з компонентами пакуються щільніше та не мають гострих кутів. До того ж порція виходить однакова, часто або замала, або завелика( ну так було пару років тому, коли пробував їх). Тож зараз я беру окремо гречані та вівсяні пластівці, варене сухе куряче філе, смажену суху цибулю, будь-який мівіноподібний бульйон та згущене молоко. Вівсяні пластівці+молоко, гречка+м'ясо+цибуля+бульйон. Можна без молока чи бульйону - воно й з ними не смачно, а без них взагалі жахливо, але я звиклий до однообразної несмачної їжі, хоч щодня.
- вранці я завжди їм творог з фініками + пару ложок вівсянки з ложкою сгущенки. Пів пачки сметани, що залишилась з вечора, якщо вона була. Творогом я тарюсь полюбасу, навіть на пару днів вперед, без нього нікуди, а от сметану ще тягати влом, купив ввечері - гуд, ні - ні.
- посередині дня гречка з м'ясом + чай з бутером з сиром або ковбасою.
- окремо від цього ще раз чай з тими ж бутерами
- хліб, сир, ковбаса, овочі/фрукти, фініки, будь-який підножний корм по бажжаню. Літр молока, якщо магазинне, то можна й два.
- ввечері обов'язково знову білок. Найчастіше творог з тими ж фініками як найпростіший варіант. М'ясо гриль або яйця можна взяти ввечері в магазі, якщо точно відомо, що буде вода для їх варки.
Якщо їду сам чи моїм сталим тандемом та валимо до ночі, то вечеряємо о 6-7, потім 3 години валимо, чай з бутерами, риб'ячий жир, лецитин, висівки та спатки. Якщо їдемо не до ночі, то вечеряю нормально вже на стоянці.
Якщо їду великою товпою з повноцінним готуванням їжі, тож від колективу не відбиваюсь, їм що всі, але білок нормальний ніхто не відміняв - під'їдаю творог та сир. Особливо коли з категорійниками з їх вівсянкою з ізюмом вранці та борщем з 1 банкою тушонки на десятьох ввечері :D . Ну хоч салатики роблять :lol: .


пс - хочу рокс тур на спонсорських засадах :oops:


Re: Питание для отдыха и походов

- Стив Ирвинг
Профиль  WWW 
31.10.2018 01:24 Сообщение
tifo писал(а)
пс - хочу рокс тур на спонсорських засадах :oops:
Я можу хіба що поділитися своїм досвідом; хоча тут це й відхилення від теми (й тому згортаю відповідь під тег spoiler), але коротко розповім тут (просто тому, що питання поставили саме тут), а якщо матимете додаткові питання, обговоримо в окремій темі чи особисто. Я замислювався про туринг, і коли цей велосипед анонсували, він мені попередньо сподобався. Я зробив на нього передзамовлення на Bike in City. Десь приблизно тоді ж зареєструвався на NorthCape4000. Подивився в Києві у Йохана на передсерійний Pride Rocx Tour, на якому Йохан уже з'їздив Європою. Зрозумів, що можу й хочу на такому велосипеді їздити. Написав у Фейсбуці людині з прайдівського керівництва приблизно таке: "Зареєструвався (другим з України) на NorthCape4000, зараз їжджу на гібриді (й був готовий у крайньому разі їхати ультрамарафон на ньому), але добре б завести щось, що краще для цього підходить. Уважно дивлюся на Pride Rocx Tour, спробував передсерійний варіант. Наскільки реально обговорювати можливе спонсорство?
Чим це можу бути цікаво для "Прайд"? Хоча я точно не фінішую одним з перших, я маю реальну особисту історію. Практично повна сорокарічна перерва у користуванні велосипедом після дитинства. Сів і одразу активно поїхав (за перший місяць проїхав близько 400 км, перший бревет проїхав через півтора місяці, в першу ж зиму не закривав сезон тощо) на сорок дев'ятому році життя, після війни, серйозного поранення тощо. Я є достатньо публічною людиною в різних сферах, у тому числі тепер і у велосипедній. (Обрали членом Ради Асоціації велосипедистів Києва, доповідав на харківському Велофорумі тощо.) Вмію писати, більш-менш умію знімати, вмію аналізувати, маю репутацію (сподіваюся, чесно заслужену) людини, яка не бреше у відгуках про те, чим користувався, і взагалі старається не брехати".
Потім ми зустрілися в Києві, й прайдівські люди сказали мені "Так, ми вирішили вас підтримати цим велосипедом".


Re: Питание для отдыха и походов

- Перси Фоссет
Профиль 
31.10.2018 12:23 Сообщение
Максим Козуб писал(а)
Якщо автор не є представником виробника чи продавця, тоді чому він пропонує висловлювати на свою адресу побажання щодо продукції? А якщо представляє, тоді чому про це ніяк не згадує?


Якщо аналізувати формальні властивості тексту - дійсно, виглядає досить смішно. Рекламна складова є, а прямого посилання на інформацію виробника немає. Хоча, при наявності пошукових систем, в цьому, в більшості випадків, потреба відсутня. Мабуть, це зроблено саме для того, щоб запобігти звинувачень в рекламі. Але зроблено досить наївно - тому й викликає в більшості бажання поскаржитись на спам.
Але, скажу ще раз - на мій погляд, інколи є сенс отримувати корисну інформацію не зважаючи уваги на недосконалу форму.
Для мене здалася цікавою наявність в них сублімованого м'яса в чистому вигляді. Доки не побачив цієї "реклами" не знав, що його в нас виробляють і можна придбати по досить адеватній ціні. Зацікавило, бо те, що йде у складі інших сухих продуктів вже з домішками цибулі, кріпу ...etc., а мені воно не дуже до вподоби. Знов таки, люблю щоб м'яса було багато і щоб те, куди його додаєш можна було обрати самому..


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль 
31.10.2018 12:53 Сообщение
Сублімоване м'ясо окремо можна купити в них же або пошукати в інеті, є невеличкі приватні виробники, що його роблять.
Я свого часу так і не зміг купити - то нема зараз, то під замовлення, то ще якась хня. Спробував сам робити - зварив філе, покрутив на м'ясорубці, висушив в духовці. Схоже на каву суху, такі ж ковбаски пористі, але набагато щільніші. "Більш сухе" за сублімат виходить, потрібно більше часу, щоб воно наситилось водою та розм'якло. Але за 3 хвилини в окропі й сублімат не розм'якшується нормально. Коротше таке ж несмачне та поганої консистенції виходить при швидко-готуванні. Але реальний білок, а несмачну їжу я їм нормально.

Доречі можна споживати з реальною економією часу. Пів чашки води, півтори-дві ложки м'яса сухого, розбовтав та випив. Потім те саме з пластівцями. Без скіла можна обригатись :D


Re: Питание для отдыха и походов

- Перси Фоссет
Профиль 
31.10.2018 13:10 Сообщение
tifo
а что ты так на белки упираешь?


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль 
31.10.2018 13:26 Сообщение
В поході легко набратись вуглеводів - хліб, каші, цукор. З жирами теж загалом просто бо вони легко зберігаються - сало, олії, твердий сир. А от з білками треба помудитись. Сублімовані м'ясо та молочка - всі інші варіанти пару днів, довше не лежать.


Re: Питание для отдыха и походов

- Стив Ирвинг
Профиль  WWW 
31.10.2018 13:40 Сообщение
tifo писал(а)
Сублімовані м'ясо та молочка - всі інші варіанти пару днів, довше не лежать.
Забули про бастурму. Ми з дружиною не раз ходили (зокрема, по Аладаглару тиждень ходили, а ходили б і довше, якби не довелося достроково зійти з медичних причин) з нашою домашньою бастурмою.


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
31.10.2018 21:13 Сообщение
А я вот недавно купил на пробу в супермаркете "Кашу гречану з м'ясом козулі" - вкусная штука оказалась и готовить очень просто :) - поставил у костра на 5 мин и ешь. Но дорого - 63 грн.
Не реклама :-).
Изображение


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль 
31.10.2018 21:19 Сообщение
Це не похідна їда - важить дофіга.


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль 
31.10.2018 21:21 Сообщение
Максим Козуб писал(а)
tifo писал(а)
Сублімовані м'ясо та молочка - всі інші варіанти пару днів, довше не лежать.
Забули про бастурму. Ми з дружиною не раз ходили (зокрема, по Аладаглару тиждень ходили, а ходили б і довше, якби не довелося достроково зійти з медичних причин) з нашою домашньою бастурмою.

Знову таки це погана похідна їжа бо води там половина все одно. Тобто важке воно.
Ну й особисто я подібну шнягу швидко захаваю просто тому, що люблю таке.

Але якщо брати походу з розрахунку на пару днів чи для розрізнаманітнення, то чому б ні.


Я ще забув одне важливе джерело їжі - кафешки та кебаб. Я не маю необхідності морального відпочинку, цивілізованого душу, прання та ліжка, як буває в багатьох, легко можу хоч місяць валити до ночі, спати в палатці та купатись та пратись в річці, навіть крижаній, але от поїсти добре я люблю.


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
31.10.2018 23:20 Сообщение
tifo писал(а)
Це не похідна їда

Ну, мы как-то ж ходим с тушняком и крупой - тот же вес.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу 1, 2, 3, Bce  След.
Страница 1 из 3 [ Сообщений: 37 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия