ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 3 из 3 [ Сообщений: 37 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Питание для отдыха и походов

Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль 
02.11.2018 15:23 Сообщение
Volod писал(а)
пролежить 9 днів легко

Не пролежить. Кілограм - пару днів( якщо смачна) :oops:



Погуглив - в подібній ковбасі 24гр білка та 42 жиру. Сумнівне білкове джерело. Але тут питання хто як і що їсть. Ящо бутери з цією ковбасою та каша норм, то піде. А я от грамів 30-40 сухого м'яса + 2 ложки сухої кашки, і це так перекус - не основний прийом їжі.
Да й 34% води залишається.

Aleksei Dmytren писал(а)
что ты в том твороге волшебного находишь? Я аж Наскуса вспомнил.

Чудове джерело цінного молочного білка та жира.
Плюс нічого готувати не треба - береш та навалюєш ложкою під фініки, потім чайок з бутером => повноцінно пожрав.
Последнее сообщение


Re: Питание для отдыха и походов

- Стив Ирвинг
Профиль  WWW 
02.11.2018 21:15 Сообщение
Volod писал(а)
Дві, як на мене беззаперечні переваги - це швидкість приготування, і кількість витраченого для пригорування пального.


Смисл сухого корма саме у цьому. Ніякого виграшу у вазі немає - ті ж 300-350 ккал/100г як у круп.
Але за будь якої погоди я маю вечерю за 10-15 хвилин (якщо йду з реактором від МСР). Особливо це тішить коли стаєш десь у 8-9 вечора.


Re: Питание для отдыха и походов

- Георгий Седов
Профиль 
02.11.2018 22:17 Сообщение
Калорії бувають різні. Відмовлятись від нормальної білко-жирової їжі особисто я не згоден. А вуглеводів набратись то не біда - каші, хліб, цукор.


Re: Питание для отдыха и походов

- Стив Ирвинг
Профиль  WWW 
04.11.2018 20:03 Сообщение
Я порівнюю умовну "кашу з м'ясом" і крупу. БЖУ теж не дуже відрізняється (бо м'яса там небагато насправді),
наприклад гречка з м'ясом віх Харчей: Б-17.7, Ж-5.2, У -40
просто гречка - Б-13, Ж-3.4, У -57

як джерело білків цікавим виглядає омлет від Хепі-Елк (50 Б + 50 Ж), тільки помідори там фігово розчиняються


Re: Питание для отдыха и походов

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW  ICQ 
05.11.2018 10:16 Сообщение
Л.С. писал(а)
Volod писал(а)
Дві, як на мене беззаперечні переваги - це швидкість приготування, і кількість витраченого для пригорування пального.


Смисл сухого корма саме у цьому. Ніякого виграшу у вазі немає - ті ж 300-350 ккал/100г як у круп.
Але за будь якої погоди я маю вечерю за 10-15 хвилин (якщо йду з реактором від МСР). Особливо це тішить коли стаєш десь у 8-9 вечора.


При таких раскладах так. Але це ти 10-12 годин на марші тоді. Як на мене це трешак лютий. Це ти десь під 30-ку км в день намахуєшь. Я б так здох на другий день при таких раскладах. Та й по темноті у горах лазити це ще те задоволення. А реактор то так, реактор це прикольно. Як казав мій знайомий "ахуєнєн і піздат, но сука-бля дороговат"...


Re: Питание для отдыха и походов

- Стив Ирвинг
Профиль  WWW 
05.11.2018 10:51 Сообщение
Volod писал(а)
Але це ти 10-12 годин на марші тоді. Як на мене це трешак лютий. Це ти десь під 30-ку км в день намахуєшь. Я б так здох на другий день при таких раскладах. Та й по темноті у горах лазити це ще те задоволення.
Так різні ж гори. І о восьмій-дев'ятій вечора влітку ще світло, і 30 кілометрів за день може намахуватися не за 12 годин, а годин за 9-10, якщо це щось на кшталт Чорногори...


СообщениеСообщение было удалено | удалил: vmail | 04.01.2019 14:06.
Причина: Флудрекламный

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce
Страница 3 из 3 [ Сообщений: 37 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия