ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 31 из 32 [ Сообщений: 475 ]
На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Георгий Седов
Профиль 
14.03.2020 23:23 Сообщение
:good:
Последнее сообщение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
19.03.2020 21:23 Сообщение
Покажу ще один класний байк KHS Montana Descent, з дуже малим пробігом і в класному стані.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Америго Веспуччи
Профиль 
19.03.2020 22:00 Сообщение
рама 18?


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
19.03.2020 22:56 Сообщение
Аякс писал(а)
рама 18?

Геометрія рами: Підсидільна труба 43/47(середина-середина/середина-верх); Верхня 55(середина-середина); Рульова-10(верх-низ); Нижня-61(середина-середина).


Добавилось декілька змін в обладнанні основного байку Superior Excalibur, тормоза поміняв минулого року на паралельки XTR BR-M950, паралельки повністю перебирав, бо всередині все позасихало і навіть не хотіло повертатись, був вражений їхньою технологічністю в порівнянні з ХТешними 739-ої серії. A недавно поміняв палки, руль однозначно був вартий того (а може і ні, це матеріальний погляд $$$), бонусом його ширина 600мм і мягкість котра відчулась одразу, підсиділ TiTo Titanium без логотипів, одразу як встановив навіть незвично було на нього дивитись (через мінімалістичний замок). Заодно коли все перекидував навів феншуй з проводкою переключателів і тормоза. В планах замовити лайтові педалі Kaktus з титановими вісями.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
23.03.2020 23:20 Сообщение
Ще один класний байк Bianchi Ocelot, весь на комплекті Shimano EXAGE ES 1993 року, у відмінному стані. Сподобалось поєднання їхнього фірмового кольору "Celeste" в наклейках та елементах сідла.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Георгий Седов
Профиль 
23.03.2020 23:27 Сообщение
kycerjaska
оці шатуни дуже подобаються, одні з найулюбленіших.


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
23.03.2020 23:39 Сообщение
Мені взагалі всі їхні старі шатуни з BCD 110 подобаються, навіть оці EXAGE можна так відполіровати шо від ХТешних не відрізниш.
Є в мене ше один байк MDF Askania на цьому обладнанні корнями з німеччини, там руль на рівний поміняти і вигляд би помінявся. Помітив що всі ці нестандартні рулі не додають шарму байкам.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
27.03.2020 17:13 Сообщение
В темі вже проскакував Cheker Pig, тому додам ще одного Cheker Pig CPX 3025 не зважаючи на те що він вже давно тішить нового власника. У цього виробника мені подобаєтся те, що на кожній фіговині є їхній логотип чи напис бренду. Давно одному хлопцю продавав якісь запчастини, і от він ше шось купував, слово за слово виявилось шо в нього є хоббі повязане з роверами, він займається ретро джерсі, кому цікаво запрошую глянути його інстаграм Guinea Pig Jerseys.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Америго Веспуччи
Профиль 
27.03.2020 23:55 Сообщение
kycerjaska писал(а)
Я просто не втримався та купив колеса Bassano Grimeca

Доброго дня. Можно узнать, во сколько обошлись колеса?


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
28.03.2020 00:16 Сообщение
В перерахунку то 600 гривень, але я продав залишки того ровера і якшо відняти то шо я дістав за залишки, вийшло 250 гривень :oops:


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Америго Веспуччи
Профиль 
28.03.2020 00:49 Сообщение
ясно. дякую.


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
02.07.2020 21:17 Сообщение
Як не дивно але саме цього року пересів на інший байк, більшість часу катаю на Scott SUB на котрий встановив руль 720мм, і хочу сказати шо мене поперло, плюс зняв з коліс ше по пару грам заміною камер на супер легкі. І після того як відчув потенціал байка, було вирішено заморочитись і поставити крапку в постійному бажанні скласти TOPчик на CrMoлі.
Декілька спроб вже було, і у жодній з них не дотягнув до завершення, чи хоча б до приємлимого стану. Тепер озираючись назад, я розумію де саме я шпортався. Історія почалась давно з куплених байків Author Sector, і після двох невдалих спроб, була третя спроба, результатом якої залишився задоволений. Рушійною силою остаточного рішення доробити хромолевий байк стала ситуація коли терміново треба було поїхати по справах в інший кінець міста, і під рукою опинилася саме друга версія моєї спроби скласти Author Sector. Можливо почав більше відчувати байк незнаю як це описати, та коли підїхав до файного підйому подумав шо треба буде тягнути байк, але я помилявся, він просто їхав сам, ніколи такого не відчував але в той підйом їхав байк а не я, він тупо пер як дурний. Після того вже не зміг їздити на своєму Superior Excalibur, i було розібрано першу спробу: жовтий Sector, далі розібрано другу спробу: срібний Sector(за посиланням версія на момент придбання, внизу в спойлері як виглядав потім), і без будь якого жалю розібрано свій основний байк Superior Excalibur. Із цих трьох байків зібрано один, поки байк не в фінальній комплектації але вже зараз можна сказати що саме в цьому сетапі лясик валить! Це іменно то шо я чекав від нього, і віддача яка від нього є - просто феноменальна.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Хто скаже шо за мавіки на байку? Я мусів писати прошареному знайомому котрий вже мені сказав шо то таке. :cool:


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Георгий Седов
Профиль 
05.07.2020 15:02 Сообщение
kycerjaska писал(а)
Із цих трьох байків зібрано один, поки байк не в фінальній комплектації

так яка там рама, і які гальма? Бо заплутатись можна.

базар по вельчикам в Празі під час карантину працював?


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
05.07.2020 17:25 Сообщение
Рама виходить 99 року на трубках Ritchey Logic Nitanium. Одразу не хотілось робити такий жорстокий мікс, але ліпше такий компроміс, із плюсів такого рішення виявилось шо рама в порівнянні з 96 роком на два розміри меншою є лекша на 73грами і важить 2164 г. Встановлений підсиділ KORE lite 2 seatpost 237грам, для порівняння Ritchey 350мм 299грам і Thomson Elite 410мм 275грам. Давно хотів також спробувати встановити на задній переключатель роліки від добитого ХТешного десятишвидкісного переключателя, був вражений як же вони легко обертаються в порівнянні зі стоковими. Гальма встановлені XTR-M950 серії, для тих хто не відгадав шо за колеса, є то Mavic Crossmax Enduro.
Поки був карантин базар не працював, більшість магазинів за той час розпродали все шо мали, народ массово пересів на ровери, було цікаво спостерігати як місто помінялось, і коли автівки майже не їздили то було мега!


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Георгий Седов
Профиль 
05.07.2020 17:37 Сообщение
супер!
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, Bce  След.
Страница 31 из 32 [ Сообщений: 475 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия