| скидки на велосипеды |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 21.01.2015 02:23 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Сьогодні були нарешті по ньому перші слухання в КМДА, точніше в Департаменті містобудування та архітектури! Трек буде, але $ нема. Ну, це поки такі реалії. 8 лимонів, як на Харків, нам принаймні в цьому році ніхто не виділить(( Але є дуже сильний двіж знизу, і схоже, що вже влітку буде можливість там кататись, якщо все буде успішно. А треба щоб це було так, поки є нормальні умови й ніхто палиці в колеса не поставив. Планується багато чого, і думаю вже скоро буде ясна картина. Наразі є стара гвардія + нові ентузіасти. Не вистачає масової підтримки. І тут я бачу ВАС, еліта фікседгір України! :) Знаю, що вже були люди на прибираннях і перших змаганнях), але це навіть не початок історії, хіба прелюдія.

Треба зараз - бабло. Було озвучено, що для початку достатньо зашити віраж і мінімальну безпеку там навести. Вже є домовленості за співпрацю по деяким буд.матеріалам. Але де взяти 500 000 грн на все інше, щоб запустити велодром - хз, тому всі ідеї вітаються. Найімовірніше - всі чуть-чуть скинуться. Щось буде від спонсорів, але тут таке діло, що і бути комусь "повинним" не дуже хочеться. Хто буде збирати гроші? Створюється організація зараз, так що все має бути по серйозному і максимально прозоро. Думаю, що якщо всі присутні скинуться хоча б по 500-1000 грн, то вже буде 10%. І це буде хороша інвестиція. Так що відкладаєм в окрему скарбничку собі...

Далі - треба людські ресурси. Менеджмент треку, розробка дизайну та альтернативних думок щодо його функіонування - щоб не тільки стояв, але й користь приносив і сам себе утримував... Крч, роботи - багато, всім знайдеться. Банально можна буде прийти ще щось потягати, чи статтю написати. Ось сайт, до речі: http://www.velotrek.kiev.ua/ Його заповнювати б...

Зрештою, найактуальніше зараз - не дати проекту заглохнути. Раніше це було через стіну бюрократії. Зараз ця стіна в основному посипалась і потікала в ростовському напрямку, хоча ще є недобитки... Тому треба підключатись. Є ідея по візуальній частині - побільше відзняти хорошого матеріалу про трековий велосипед. Якщо у когось є досвід на GoPro, чи збереглися записи, знімки чи інші візуальні матеріали, особливо з Харкова - допоможіть, поділіться на сайт. + Ми будемо знімати невеликі інтерв"ю, так що очікую на співпрацю киян. А не кияни можуть самі себе записати, відіслати свою підтримку відновлення велотрека!

Save the track for our bikes!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.01.2015 11:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 965
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:04.12.2012
как то идея скидываться мне уже не нравится, понимаю там приходить, помогать что-то...
но при скидывании вся эта прозорість начнет делать новую стеночку коррупции, откаты и т.д.
было много депутатов от не помню каких партий в КиевГорСовет + Кличко.
там даже на ул. Гончара на асфальте рисовали через трафарет "Депутат такой то - вернет и отстроит велотрек для киевлян"
Раз вопрос стоит ребром именно в деньгах! там надо засыпать вираж песком и галькой разной фракции и заштукатурить тот вираж + пройтись
по всему треку заштукатурить выбоины и дырки.

_________________
make peace - not war
http://www.pedalroom.com/members/alexvangal


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.01.2015 12:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
Є шанс пошукати якийсь західний грант .У Львові кілька велодоріжок таким чином була зроблена . Більшу частину дають вони , меньшу - Київ .Є тема http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=8380&st=2820&#entry199296 , десь там описано , там є такий Шмідт , який в курсі нюансів (працює в міській раді радником) і приймав у цьому участь . Я не сильно в темі . Варто би було з ним сконтактуватися людині , яка щільно в києвській темі .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.01.2015 16:48 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Олега знаю, у нас теж уже є свій радник) Так от, грант ми поки напишемо, поки нам його дадуть - це в кращому разі на осінь, а то й на 2016 рік вже. Це також враховано, але зараз треба діяти швидко і рішуче, щоб запустити громадський резонанс і щоб ніхто вже і ніколи на цей трек не зазіхав. Вже далі, коли будуть ставитися трибуни людські, коли приміщення ремонтуватиметься, робитиметься тунель і вся внутрянка з трасою для екстримальних дисциплін на місці басейну - тоді треба буде грант, а поки своїми силами в основному і споносрів шукаєм.

По депутатам - там була справжня бійня. Не хочу тут всі прізвища писати - воно саме спливе, але один дуже хотів відцапати і збанкрутувати підприємство шляхом введення до державного холдінгу "Спортивні арени України", ну а потім або продати або приватизувати... Але цей шляхетний муж вибори програв. Натомість, по округу пройшло двоє депутатів, які в цілому за те, щоб трек залишився в місті й виконував свою функцію. До них є довіра, бо: вони були вчора, і вони були коли все заварилось перед виборами. По-суті, їхній інтерес - показати, що вони готові вирішувати проблеми міста, сприяти ініціативам і т.д. А для Кличко - це ще й іміджевий проект, типу "спорт - це ми". Тому з цим проблем нема наразі. Інша річ, що ініціативна група зараз має офіційно зареєстуватись, щоб в майбутньому і далі впливати на розвиток велотреку, керувати його діяльністю і стати на заваді. якщо буде інший мер чи інші якісь політичні інтриги. В цьому сенсі - Кличко, який обіцяв відбудувати трек, своє слово тримає. Думаю, що він також виділить на це ВЛАСНІ кошти, тисяч може 10-20... Я хз, це лише припущення, але це справді для них важливо, в т.ч. і щоб переобратися на осінніх виборах цього року. Так що я закликаю активно боротися за трек, в т.ч. і проголосувати за його відновлення з власної кишені. Прозорість гарантується тим, що створюється спеціальний рахунок громадської організації з відкритим доступом і колективним прийняттям рішень щодо їх використання. Фактично за прозорість я менше за все переживаю, бо це єдиний спосіб в наш час працювати з грошима й підтримувати довіру.

Ре: під час обговорень прийшли до того, що трек найімовірніше буде платним. Ще не було проведено розрахунків повних, але очевидно, що за дозвіл користуватися полотном необхідно буде платити якусь дєнюжку, будуть навіть абонементи на тривалий час. Так от, якщо виходити з того, що ціна буде, скажімо 50 грн\день, то думаю справедливо було б видавати всім, хто скинувася від 1000 грн річний абонемент з безмежним допуском. Такий механізм, як мені здається справедливий, якщо просто сідомості й бажання відновити трек в місті замало. Про дошку пошани з іменем благодійників ми теж думаєм. Якщо є ще ідеї, як можна ефективно зібрати ресурси на запуск і підтримку циклодрома нашого - в студію. Презентацію і короткий звіт скину до кінця тижня.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.01.2015 19:12 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
А поки департамент поділився фоточками, як це було: https://www.facebook.com/media/set/?set=pcb.1482112425398299&type=1


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.01.2015 20:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
З громадськими організаціями теж заморочка , наш клуб тандем мав якісь обмеження по операціям з коштами перших кілька років . Якщо виникнуть проблеми , може варто буде використати вже діючу організіцію . У нас їх вже не менше трьох .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.01.2015 21:35 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Можливо. У нас теж є та ж Асоціація велосипедистів Києва, яка ГО і яка в цілому могла б цим зайнятися, АЛЕ було вирішено створювати конкретну організацю спеціально для трека, з відповідним статутом. Думаю, це правильно. Ось, до речі, невеликий тезовий репортаж для загальної картини: http://nashkiev.ua/zhurnal/interesnye-mesta/vozrozhdenie-velotreka-aktivisty-vosstanavlivayut-stareyshee-sportsooruzhenie-kieva.html


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 02:56 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Тут подумалось, що на треку обов"язково... ну, бажано було б ставити музику. Я б тільки таку і крутив:
phpBB [video]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 03:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 2693
Изображения: 0
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.04.2010
Раз уж такое дело, а что будет с тем домом, окна которого навесают на трек?

Спрашиваю не потому, что меня волнует судьба дома, как раз наоборот, волнует велотрек.

_________________
ХВЗ Тандем
Самовар


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 12:15 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Карфаген має бути зруйновано! (с) На жаль, з будинком є проблеми, але вирішити їх наразі неможливо, бо забудовник злиняв в теплі краї, сама конструкція за словами деяких людей - аварійна, бо була перевищена висотність і фундамент під навантаженням тріснув. Жадність, крч. Згубила фраєрів. Тому якесь рішення по будинку має бути, але Київрада до цього ще не добралася. В цілому він не заважає, якщо подбати про спеціальний навіс над віражем, щоб нічого раптом звідти не впало... З іншого боку, а чи є якісь ідеї, що з тим будинком робити?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 12:56 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Тут говорили багато про те, що в Києві має бути два треки - один "старий" відремонтований для широкої публіки, інший - новий для спортивних цілей і досягнення вершин майстерності. Поки шукав ціни, дивився цікаві новини (дуже хороший досвід розбірного трека в Майкопі РФ, загугліть), то знайшов ось таку унікальну сторінку з старими треками. Ех, жаль у нас таких велоархітектурних сімей нема. http://www.velodromes.com/list101.htm


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 14:05 

Сообщения: 45
Город: Одесса
Пол: Не указан
Возраст: 39
Зарегистрирован:28.08.2013
Vognick писал(а):
Ось сайт, до речі: http://www.velotrek.kiev.ua/


Не очень понятно что делает фото автсралийского гонщика Шейна Перкинса, катающего по крытому треку (наверное, так же - австралийскому) на сайте киевского велотрека.
И надеюсь, нюансы интеллектуальных прав создатели сайта так же согласовали с автором этого фото.

Мнение же по поводу целесообразности реконструкции данного "трека", лучше оставлю при себе.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 14:15 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Сайт - просто для ознайомитись. Я зараз систематизую для себе досвід, як люди вирішують подібні ситуації. От на сайті - багато треків, в т.ч. і початку століття. Дуже зручно потім гуглити і дивитися, що з ними сталося, як їх використовують і т.д. Як не як, але інфа цінна.

А, аааа.... Я хз, сайт треку ще ж не наповнювався, от і поставили кого було. Я і уваги сильно б на нього поки не звертав, просто як факт, що він уже є, і що його запустили. В цілому згоден, контент поки нулячий, треба працювати. Перкінс - очевидно що для натхнення. :smile:

Я сьогодні дуууже ґрунтовну відповідь щодо того, чому його не треба відновлювати вже почув. Не переконався. Але готовий почути і вашу версію. Будь ласка, поки йде обговорення - нехай краще все буде враховано зараз.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 14:27 

Сообщения: 45
Город: Одесса
Пол: Не указан
Возраст: 39
Зарегистрирован:28.08.2013
Vognick писал(а):
Я сьогодні дуууже ґрунтовну відповідь щодо того, чому його не треба відновлювати вже почув. Не переконався. Але готовий почути і вашу версію. Будь ласка, поки йде обговорення - нехай краще все буде враховано зараз.

Немає сенсу. По-перше, скоріше за все, ви (як волонтер і ваша організація в цілому) все одно так і залишитеся "не переконаними", у тому числі, через власну зацікавленість і "замиленість ока", а по-друге, як на мене, критика без альтернативного варіанту - беззмістовна апріорі.
Скажу тільки, що через цей "недотрек" з нависаючим над ним аварійним будинком, Київ, та й Україна загалом ще на дуже довгий час залишиться без справжнього треку міжнародного рівня, на якому можна було б ще й змагання рівня ЧС проводити.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 15:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 2693
Изображения: 0
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.04.2010
Цитата:
Мнение же по поводу целесообразности реконструкции данного "трека", лучше оставлю при себе.

Одесса продолжает радовать фиксофорум :facepalm:

Вообще, вам просто завидно, что у вас никакого трека нет. :-P

_________________
ХВЗ Тандем
Самовар


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 15:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 2693
Изображения: 0
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.04.2010
Цитата:
Скажу тільки, що через цей "недотрек" з нависаючим над ним аварійним будинком, Київ, та й Україна загалом ще на дуже довгий час залишиться без справжнього треку міжнародного рівня, на якому можна було б ще й змагання рівня ЧС проводити.

Честно говоря, меня в первую очередь волнует наличие трека "для всех". Пусть даже платного(50 грн -- нормальная цена, например), но доступного любому. А на "справжній трек міжнародного рівня" для профессиональных спортсменов почти плевать.

_________________
ХВЗ Тандем
Самовар


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 15:25 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Попрошу не ображати, я коли вмиваюсь, то очі від мила протираю щоранку. В університеті навчили. Тому якщо аргумент полягав у тому, що "Ну буде у вас велотрек цей старий, а через це новий не побудують, бо вже один є, он скільки бабла вбухали" - мимо каси. Поясню чому. По-перше, старий велотрек, про який іде мова - це для любителів, яким це важливо. І ним займаються любителі, а не місто, держава, чи упасі госпаді якась контора, типу ФВС. По-друге, грошей на ремонт передбачається мінімум. Ніхто не планує робити з велодрома ультрасучасний комплекс і вкладати туди космічні гроші. Це банально не окупиться. Максимальна вартість - я не знаю скільки точно, але нехай 2-4 млн долларів на 5 років, якщо враховувати сюди всі витрати, з новими приміщеннями, трибунами та іншими бонусами. При цьому його підтримка не тягнутиме на дно бюджет міста, бо не треба опалювати, освітлювати, вентилювати і т.д. По-третє, реально класний трек - це задача на рівні країни. От тут і має включити Олімпійський комітет, Федерації всякі, і організовані велосипедисти. АЛЕ НЕМА ТАКИХ ЗАРАЗ, як і 20-30 млн. долларів (такий, щоб мінімум) на побудову нового трека. Відчуваєте різницю? В порядок різниця.

І от я бачу прямий зв"язок між цими двома цілями, щоб задовольнити як інтереси громадськості (старий трек), так і професійних гонщиків (новий трек). Поки люди не організуються хоча б на щось мале - великого ніхто не побачить. Хіба не так? От хто зараз може вийти за новий масштабний проект? На скільки це можливо взагалі?

Ре: немає ще ніякої організації в цілому, є окремі люди, які шукають точки дотику як вирішити ситуацію. Я пишу поки виходячи з того, що почув і побачив як індивід, як громадянин з велосипедом, в якого є приватний інтерес, щоб в місті можна було зібратися і безпроблем поїхати на трекову гонку, наприклад. Відвести туди племінницю і показати, як дяді на велосипедах їздять. Вболівати за київську команду, команду любителів, команду нелюбителів, команду офісного планктону, яка приїхала на після роботи жир зганяти. Підтримати масовий любительський спорт, крч. Тому для початку я бачу, що треба відновити старий трек, щоб продемонструвати актуальність і вже згуртованою командою бути готовими боротися за новий трек. Можливо і не в Києві навіть. Мій аргумент, що якщо є інтерес - все буде, а якщо нікому нічого не треба, то буде так, як ми вже бачили...Такий хід думок справедливий, чи ви вважаєте, що хтось може заборонити побудувати новий трек, ссилаючись, що старий вже є і цього досить?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 15:43 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Дурна ідея, але: через суд добитись передачі того будинку громадській організації, яка буде опікуватись треком. Продати цеглу з нього, а на вторговані гроші робити трек. Типу хно нас згубив, той і врятує.

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 15:44 

Сообщения: 45
Город: Одесса
Пол: Не указан
Возраст: 39
Зарегистрирован:28.08.2013
waterlaz писал(а):
[Одесса продолжает радовать фиксофорум :facepalm:

Шутки про одесситов даже "смешнее", чем шутки про киевские подседелы, браво.

waterlaz писал(а):
Вообще, вам просто завидно, что у вас никакого трека нет. :-P

Учитывая, что я уже несколько лет в Одессе провожу не больше месяца вгоду, а остальные 11 в Киеве и, время от времени, Николаеве - предположение более чем просто фейловое, шерлок.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 16:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
Новий трек тре проектувати , будувати , гроші , а це довго . Цей за невеликі , навіть не державні гроші можна привести в порядок за кілька місяців .
Про використання велосипеда на заході я почув цікаві факти . На вк хлопчина зі штатів розповідав , що в місці його проживання практично кожний тиждень проводяться змагання по шосе , при чому записуватися треба наперед бо існує ліміт .В Італії під час обідньої перерви маса людей сідає на велосипеди щоб покататися , потім знову до роботи .
Ми поки не захід , але при розумній організації , думаю , трек би не мав простоювати . Мав би бути рентабельним і забезпечити цікаве проведення дозвілля . І в першу чергу спортсмени не ігнорували би його .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 16:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 965
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:04.12.2012
egorgo писал(а):
waterlaz писал(а):
[Одесса продолжает радовать фиксофорум :facepalm:

Шутки про одесситов даже "смешнее", чем шутки про киевские подседелы, браво.

waterlaz писал(а):
Вообще, вам просто завидно, что у вас никакого трека нет. :-P

Учитывая, что я уже несколько лет в Одессе провожу не больше месяца вгоду, а остальные 11 в Киеве и, время от времени, Николаеве - предположение более чем просто фейловое, шерлок.


Че ты вечно всем не доволен, вечно брызгаешь желчью, одесситокиевлянин?

_________________
make peace - not war
http://www.pedalroom.com/members/alexvangal


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 16:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 965
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:04.12.2012
вот такой шикарный стритовый трек считаю должен быть
и все
тупо гладкий бетон, внутри что-то для бемеров скейтеров за ОГРАЖДЕНИЕМ и безопасная зона для разгона
Изображение

_________________
make peace - not war
http://www.pedalroom.com/members/alexvangal


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 22.01.2015 17:28.
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 16:24 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Alex Galchuk писал(а):
вот такой шикарный стритовый трек считаю должен быть
и все
тупо гладкий бетон, внутри что-то для бемеров скейтеров за ОГРАЖДЕНИЕМ и безопасная зона для разгона
Изображение



ну от якраз це і планується по-суті. Ще може буде якась площадка для потенційного вело-поло, або мініфутболу...
Або взагалі щось таке навіть:
phpBB [video]
Ну і глядацькі місця обов"язково. Стосовно кільця для розгону, то його хочуть зробити спеціально широким, щоб декілька велосипедистів спокійно могли в ряд круги намотувати і ще місце для обгону було. А ще була ідея взимку щоб заливати цю ділянку під каток... але це вже занадто як на мене)) Хоча, якщо технічно це реально, то чому б і не кататись там, коли мороз лупить? Хоча який мороз)))


Последний раз редактировалось Vognick 22.01.2015 17:53, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеСообщение было удалено | 22.01.2015 17:28.
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 17:39 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Просто залишу це тут. "Нет ничего невозможного" (с) :cry: І так, це він не сам придумав що говорити, йому завчасно все повідомили) І буде образливо проґавити такий шанс, коли мер слово стримав, а люди не скористались.
phpBB [video]


Втім, якщо ви вважаєте, що це заказуха, то справжня заказуха тут:
Цитата:


Последний раз редактировалось Vognick 22.01.2015 18:29, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 18:16 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
А так було до цього. Стидно:
phpBB [video]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2015 18:25 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Але найцікавіше - навіть Біла Церква, знімаю капелюха перед клубом :good: підтримує! Неочікувано їх знайшов в мережі.

phpBB [video]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2015 00:56 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Був сьогодні в центрі... Ну, заїхав на Б. Хмельницького по дорозі, дай думаю гляну що там. А там - стоїть він, рідненький, нікуди не дівся. Походив, огледівся навколо. Виявляється в 2010 році там поруч школу фехтування відкрили і невелика баскетбольна площадка є, і ще гараж хтось вліпив на території треку зі сторони трибун (від вулиці). Що цікаво - в будівлі стабільно горить світло, а недалеко від входу свіжі сміттєві пакети, звідки впізнаються пляшки з бухлом. Невже тьотя сторож - хронічний алкоголік? Ну, думаю, вже поскоріше б тут цей сніг танув, щоб ударити спортом по алкоголізму) Мотивашка:

phpBB [video]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2015 10:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 965
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:04.12.2012
мы там были на выходных две недели назад, числа 10ого или 11ого
так там ворота на ту стоянку были попросту закрыты)

_________________
make peace - not war
http://www.pedalroom.com/members/alexvangal


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2015 11:44 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Пох на ворота, бо є інші входи + там же ахаронєц сидить))) Ця "стоянка" незаконна - 30 дуже не бідних машин, порахуй який прибуток отримують, податків чи витрат - нуль... Останнім часом там відкрито, але якщо не пускають - просто поясни їм альтернативу закінчити свої афери у мєнтовозці. Рано чи пізно, але так воно і буде) Так що стукайте і вам відкриють.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2015 18:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 787
Изображения: 6
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:15.10.2012
відКритий Ровер коли плануєте організовувати? :D
взагалі молодці що взялися реставрувати велотрек, останнім часом громадські ініціативи роблять більше добрих справ ніж державні

_________________
Pedalroom

My legs - my gears


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 24.01.2015 20:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 277
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 29
Зарегистрирован:27.09.2010
Vognick писал(а):
і схоже, що вже влітку буде можливість там кататись, якщо все буде успішно.


Я не знаю, где вы были, но вроде как уже давненько никто палки в колёса не вставлял.
Собственно, после первых "соревнований" уже пускали всех желающих почти что без проблем )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 24.01.2015 20:56 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Ага, дійсно. От тільки до цих пір не ясно кому належить трек і немає впевненості, що завтра там не буде все огороджено. Ну і коли писав про літо, то мав на увазі кататись на ремонтованому полотні, якщо з контексту не ясно.

Щодо відКритого Ровера - хороша ідея, але все впирається в ремонт віража, на який треба знайти гроші. На мою думку проводити там подібні заходи до цього - безвідповідально.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.01.2015 00:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 277
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 29
Зарегистрирован:27.09.2010
Vognick
В контексте вроде как чётко написано, что с лета, возможно, можно будет катать и никто "палки в колёса не будет вставлять". Мне это понимается так, что можно будет кататься и никто не будет мешать, вроде тех же сторожей. Так-то разрушения палки вставлять не обещали.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.01.2015 01:06 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Ті сторожі, здається мені, ніколи не були проблемою - завжди можна було прийти і там або просто посидіти, або на одному віражі покрутитись. Тому прямим текстом пояснюю - проблемою є те, що досі існувала (і в якійсь мірі існує) система управління, яка працює не завжди в інтересах громадян (нас), а в інтересах себе чи великого капіталу. Той же директор велотреку - він досі не звільнений формально, на скільки мені відомо! От він міг вставляти палиці? Міг - викликав міліцію, всяляко сприяв руйнуванню трека. Чиновники зараз можуть оголосити трек "аварійно небезпечним" і не допустити його ремонту? Можуть потенційно, але я сподіваюсь, що всі ми цього не допустимо. От в цьому сенсі йшла мова, що наразі ситуація сприятлива і треба не зупинятися після прибирання, а навпаки якнайшвидше привести його до ладу. Знову таки, я думаю, що ти зі мною погодишся - радості їздити по тому віражу звісно багато, але треба його обов"язково відремонтувати. інакше це не повноцінний велотрек. По моїм розрахункам - це якраз можна зробити до літа. Так більш чітко?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.01.2015 11:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 277
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 29
Зарегистрирован:27.09.2010
Vognick
Так-то да.
Но помощи лучше искать у шоссеров, на самом деле.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.01.2015 14:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Разворот в январском номере TOUR

Изображение

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.01.2015 22:19 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
vmail писал(а):
Разворот в январском номере TOUR

Изображение


Круто) І що там німці пишуть?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2015 17:15 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Апну доволі вдалими фотографіями: http://maxiwell83.livejournal.com/143937.html


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.02.2015 15:32 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Ну що, панове. Сніг лежить, а справа рухається. Поки так:

Цитата:
Ініціативна група активістів з відновлення Київського велотреку звертається по допомогу до громадськості!

Ми, ініціативна група, що має на меті створення на базі велотреку Соціально-спортивного парку, просимо посильної фінансової допомоги у вело громадськості!
З першого дня існування нашої групи активістів ми докладаємо максимум зусиль для відновлення роботи унікального спортивного об’єкту: сприяємо передачі велотреку у власність територіальної громади міста Києва, займаємось відновленням пошкодженого віражу та ремонтом полотна. В перспективі ми бачимо велотрек центром велосипедної активності м. Києва.
Ми не будемо перераховувати те, що на сьогодні уже зроблено. Ті з Вас, кому небайдужа доля історичного спортивного об’єкту, знають про досягнення у поверненні треку велосипедній спільноті.
Також хочемо подякувати всім активістам за будь-яку участь в громадському русі по відновленню Київського велотреку!!!
Ми хочемо привернути Вашу увагу до проблеми, яку можна вирішити вже сьогодні: відновлення напівзруйнованого віражу треку.
В нашій команді є чудова людина, інженер, будівельник, про якого ми писали раніше - Ілля Томашевський. Ілля є співавтором проекту з відновлення Київського велотреку і на даному етапі він ВЖЕ почав роботу з його відновлення. Минулого тижня на трек було завезено 31 машину піску, необхідного для початку відновлення віражу. Але трек все ще захаращено великою кількістю будівельного сміття, яке необхідно зібрати та вивезти на утилізацію.
Ми додаємо кошторис з відновлення віражу, прорахований нашим активістом Іллею Томашевським, де блакитним кольором виділені ті пункти, які нам ВЖЕ запропоновано в якості допомоги від благодійників. Жовтим - виділені першочергові потреби для запуску ремонтних робіт.
Для збору коштів на відновлення велотреку було відкрито рахунок в ПАТ КБ "ПриватБанк" (гривнева картка № 5457 0822 8033 0247) на ім’я Юрія Коновала - відомого велосипедного активіста, видатного спортсмена, капітана команди X-ZONE. Збір коштів на карточку проводиться при максимальній безапеляційній відкритості та прозорості процесу: щотижнево (кожного понеділка) ми публікуємо на сайті Київського велотреку: velotrek.kiev.ua інформацію про рух грошових коштів по рахунку.
На сьогодні до нас поступили наступні пожертви:
- 485.56 грн. (чотириста вісімдесят п’ять гривень 56 коп.)- пожертви із України;
- 2196,00 грн. (дві тисячі сто дев’яносто шість гривень 00 коп.) - гонорар за використання фотографії від великого німецького велосипедного журналу TOUR.DE. Журнал опублікував статтю про Київський велотрек, наглядною ілюстрацією до якої стала авторська фотографія Юрія Коновала на напівзруйнованому віражу. Варто акцентувати вашу увагу на тому, що у велосипедній європейській спільноті це фото викликало ФУРОР та стало МЕГА популярним. Ленс Армстронг і Брати Шлек навіть опублікували його в своїх Twitter-ах.
Ми розуміємо, що в країні йде війна, ми знаємо, і також на собі відчуваємо, важке економічне положення, в якому опинилася Україна.
Але спорт жив у всі часи, і навіть у часи ІІ Світової війни проводились матчі з футболу, змагання з легкої атлетики та плавання.
На порядку денному нашої ініціативної групи стоять кілька проектів проведення заходів на велотреці. Вони живі та креативні, про них ми розповімо Вам пізніше.
А поки ми просимо не лишатися осторонь та приєднатися до збору невеликої суми (першого траншу від громадськості J)))) для старту робіт на треку!!!
Заздалегідь дякуємо всім та кожному! Разом ми це зробимо!!!
PS: Якщо Ви маєте будь-які пропозиції відносно відновлення Київського велотреку - пишіть: [email protected] та/або додавайте коментарі на сторінці Київського велотреку у Facebook

Изображение
Деталі - https://www.facebook.com/velotrek/posts/1578906092355626


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 16.02.2015 21:51 

Сообщения: 130
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:15.04.2010
У четвер буде обговорення Майбутнього київського велотреку з нахилом на архітектуру та урбаністику.
Інформація тут: https://www.facebook.com/events/7965129 ... ar&fref=nf

Хто в Києві цікавиться і хоче висловитись, приходьте


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.02.2015 16:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 787
Изображения: 6
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:15.10.2012
Elephant писал(а):
У четвер буде обговорення Майбутнього київського велотреку з нахилом на архітектуру та урбаністику.
Інформація тут: https://www.facebook.com/events/7965129 ... ar&fref=nf

Хто в Києві цікавиться і хоче висловитись, приходьте


ти коли до Львова вернешся, дядя? тут львівський трек без тебе загниває ;)

_________________
Pedalroom

My legs - my gears


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.02.2015 17:00 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
http://www.theinsider.ua/lifestyle/berut-i-delayut-kak-aktivisty-spasayut-kievskii-velotrek/ Стаття свіже г-но, і тема сісьок не розкрита, але двіж рухається.

Хто може зі мною в Києві зустрітися? Особливо хто був на прибираннях уже, хоча не обов"язково. В неділю, наприклад.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.03.2015 13:57 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Апну тему ссилкою на дядю, з якого все почалося рік тому. Вмовили його вести трохи свій фейсбук, бо офіційна сторінка зкурвилась(((( Там ріпнули половину адміністраторів, почали постити якихось незрозумілих людей з Федерації велоспорту, видаляти коменти і т.д.

Якщо хтось сидить в ФБ і хоче бути в курсі подій, пропонувати допомогу і безпосередньо мати контакт - ось сторінка Олександра Пригунова: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009337144409&fref=nf

А так тепер виглядає "наша молода команда", якщо зайти на сайт:

Изображение

Круто, чо)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.03.2015 13:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 965
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:04.12.2012
у там на страничке у него уже разборки по Виктории Ушаковой)

_________________
make peace - not war
http://www.pedalroom.com/members/alexvangal


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.03.2015 00:34 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Там ціла історія... Поки не хочу робити поспішних висновків, але все вказує на те, що відбулася спроба рейдерства громадської організації. Типу була "ініціативна група" (десь рік тому сформувалась навколо цього Олександра Пригунова), до якої в різний час додавались чи відлучались різні люди. От серед цих людей в якийсь момент Вікторія Ушакова почала розрулювати тему і відрізати інших, хто був незгодний. Ну і не без інтриг всяких, про це не хочу говорити. Але правду нема де діти - всіх не наїбеш, як казав Джордж Вашингтон. От завтра побачим, чим закінчиться, а в четвер - що ж пропонують робити, щоб таких ситуацій більше не повторилось і трек вдалося зберегти.

ПС: пропустив, але ось була важлива тема про те, що місто готове взяти трек на баланс і вкладатися в його ремонт: http://eveningkiev.com/article/20631


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2015 01:48 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Відбулась таки ця презентація їхня... Прийшло два десятки людей, з яких більша половина - ветерани і спортсмени, які оголосили недовіру цій всій темі з нашвидкоруч зклепаною ГО. Ще троє людей прийшли взагалі випадково (розказували про Трекінг, джпс відслідковування велосипедів, лол), ну і решта шестеро - люди, які прийшли послухати що до чого. Показово, що тіп який вів захід дупля не відловлював у трековій темі, перекручував терміни і взагалі, наче хотів впарити свій "продукт", як останній представник АмВей. Ви подумаєте, що я не об"єктивний - але це дійсно був провал... Особливо з того моменту, коли один "чинуша" почав розказувати, який ін молодець, що у нього вже є напряцювання у цій сфері, а інший "бізнесмен" - що він давно за цим слідкує, що його компанія будувалв НСК "Олімпійський", швидкісний трамвай (найбільш корупційні проекти періоду Попова, до речі), і що він дуууууже зацікавлений нас підтримати. =)

З хорошого - була серед них дівчинка, яка розповідала з великими красивими очима про Велогараж. Що "це так круто, так весело, так цікаво", приходьте і приводбте друзів. От їй єдиній я вірю з тої компанії.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2015 23:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 6025
Город: UA
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.05.2013
Vognick писал(а):
ПС: пропустив, але ось була важлива тема про те, що місто готове взяти трек на баланс і вкладатися в його ремонт: http://eveningkiev.com/article/20631

Ещё один объект для отмывания бюджетных денег?

_________________
«Конструкция вдесятеро важнее материала.» andr


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.03.2015 11:43 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Принаймні на це дуже сподівається нинішній склад Федерації велоспорту м. Києва, який зараз всіма можливостями просуває "щойностворену" ГО "Київський велотрек"... Як тільки на попередніх обговореннях вони відчули, що часи розпилювання і дерибану підходять кінця, і коли була публічно озвучена серйозність намірів щодо створення відкритої громадської організації, то ті швидко заворушились і створили свою. Типу, ось, громадськість за велотрек, бла-бла-бла, дайте його нам, ми парішаєм. Але ху*. Вчора зібрались ветерани, зібрались аматори й активісти й виразили недовіру тій ГО, оголосивши про створення нормальної "білої" організації для відновлення велотреку і його функціонування незалежно від всяких мутних схем. Установчі збори - 2 квітня. Кому цікаво - пишіть, повідомлятиму. Цілі - повернути велотрек в місто, відремонтувати спільними коштами і запустити його як об"єкт міської інфраструктури для всіх охочих, а не лише для спортсменів, + прозорість бюджетування, конкурс на обрання директора, професійність і т.д. Головне - ніяких "порішаєм" і ніяких рейдерств, що зараз уже фактично відбувається в особі одної милої пані, яка намалювалась нізвідки і зараз очолює весь двіж https://www.facebook.com/velotrek?fref=ts:
Изображение

Ну от, вони зробили тишком-нишком своє ГО, презентували її у вузькому колі і зараз через схеми будуть намагатися отримати контроль над треком. Перші ряди - суцільні "благодійники": [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1076479159035762&set=a.1076478649035813.1073741890.100000210645017&type=1&theater
[/url]
На фоні цього, в якийсь момент відділилась ініціатива, яка не поділяє "мутки-схеми". Їх перевірив, підтримую усіма руками й вам рекомендую. Там немає жодної людини з сумнівною репутацією, хоча вони і не займалися піаром ще: https://www.facebook.com/velodrome.kiev?fref=ts

Детальніше напишу трохи пізніше, бо ситуація з треком починає набирати нових барв... Тому хотілося б зберегти ідею, а нездорові тенденції мають всохнути від того, що люди самі розберуться і вирішать, хто правий, а хто підступна редиска.


Последний раз редактировалось Vognick 15.05.2015 01:51, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.03.2015 11:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 6025
Город: UA
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.05.2013
Надеюсь, у вас всё получится.

_________________
«Конструкция вдесятеро важнее материала.» andr


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.03.2015 15:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 787
Изображения: 6
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:15.10.2012
ппц канітєль у вас. :shock:
курва, тих бюрократів поки палками не відпи*диш вони ж с*ки не зупиняться. мужики тримайтесь там, гніть свою лінію. київський трек повинен бути міським, а не якогось пузатого вуйка чи його мальованої пані! :mad:

_________________
Pedalroom

My legs - my gears


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.03.2015 11:32 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Ще одна людина вийшла з цієї "ГО": https://www.facebook.com/yury.konoval?fref=nf


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.03.2015 17:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 965
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:04.12.2012
а на БайкЕкспо такая вроде милая была!

_________________
make peace - not war
http://www.pedalroom.com/members/alexvangal


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 24.03.2015 11:31 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Та да... Було би більше хіпсто-фіксерів, можна було б їй залати складні питання. Типу, а "де твій фікс, зая"? :twisted: А так, за весь Байк-Експо може з десяток людей приїхало на глухарях... Я думаю, що тут важливо хоча б якось представити інтереси фіксерів, бо образливо, що багато людей приїзджало і махало лопатою чи підтримувало грошима (я по картці Коновала пару фамілій впізнав), а в результаті вийде, що всі всі лаври якимось "третім" людям. Хто в Києві зараз - давайте зберемось і принаймні домовимось про план дій. Я бачу, що серед ветеранів є стабільна підтримка і нею займається Олександр Пригунов. В той же час молодше покоління - це в основному або шоссе, або тріал, або просто небайдужі велосипедисти. З фіксерів - до 10 людей і то дуже періодично. А скоро почнеться "гаряча" фаза і треба буде координація та об"єднання зусиль в одному напрямку.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.03.2015 22:07 

Сообщения: 205
Город: возле Киева
Пол: Муж
Зарегистрирован:28.09.2012
хто буде?
і о котрій годині?
http://www.velotrek.kiev.ua/%D0%B1%D0%B ... %B0%D0%B6/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.04.2015 02:07 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Не буде в цю суботу Велогаража... Переносять, скоріш за все на 25-те. Так само і зі створенням нормальної організації поки пауза, думаю до 9 квітня. Причина - мутки "благодійників" та збіг обставин. Думаю, так воно і краще, що не до спіху все. Кого крім Роми і Максима я міг бачити на суботнику останньому?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 01.04.2015 07:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 802
Город: kyiv
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:15.08.2012
А когда он был?

_________________
Мыло - грязное.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.04.2015 10:48 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
https://www.facebook.com/events/1552259405028633/permalink/1559499317637975/

Атчьот - агонь... Відео з віражем можна подивитись тут: https://www.facebook.com/velodrome.kiev?fref=ts


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.04.2015 13:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 802
Город: kyiv
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:15.08.2012
так шо? будет ярмарок или нет?

_________________
Мыло - грязное.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.04.2015 18:40 

Сообщения: 205
Город: возле Киева
Пол: Муж
Зарегистрирован:28.09.2012
коткомпот писал(а):
так шо? будет ярмарок или нет?

25-го апреля


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 24.05.2015 21:59 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
12 травня був суд, вирішили що треба перенести на 26 травня з технічних причин. У вівторок буде розгляд в Апеляційному суді. Планую під"їхати зранку, якщо хто буде в центрі на 10:30 - ходімо разом.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.06.2015 08:07 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
З хорошого - сьогодні (09.06.2015) був суд і все було по уму нарешті - апеляційну скаргу профспілок відхилили, рішення про передачу треку державі підтримали. Це ДОБРЕ й на нашу користь. Тепер далі йде діло по кабінетах чиновників й має дійти до передачі споруд у власність м. Києва, щоб на нього можна було отримувати дозволи й фінансування, якщо грубо.

Є бажання зробити все по уму, але стільки всяких перешкод, що хочеться налити йаааду чааааю й роздати деяким персонажам) Але прорвемся!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 23:33 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
Завтра 11:00 буду в Центрі Єрмілова - хто хоче послухати за велотрек, то приїздіть! Ну і якщо раптом хтось складе компанію на показати місто - нуль99 сто89 сімсім 54.

Третій раз в Харкові, третій раз погода із серії "то дощ, то сонце"...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 04.11.2015 23:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 6025
Город: UA
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.05.2013
Что в итоге то получилось?

_________________
«Конструкция вдесятеро важнее материала.» andr


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.01.2016 21:26 

Сообщения: 366
Изображения: 3
Город: Kyiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.03.2012
В сумарному результаті: "поремонтували" через одне місце віраж і заодно розібралися, хто є хто. На жаль, треку це не сильно допомогло і треба буде перероблювати покриття по нормальному. Ну це було в цілому ясно...

З хорошого - вдалося вибити фінансування з бюджету, тому діло потихеньку рухається, хоча і не без тупняків. Живемо в столиці ж))) З останнього - ось: https://www.facebook.com/notes/nick-vognick/%D1%89%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%B0%D0%B4%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BB%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%83/577384689081349


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.131s | 79 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'